Twoje konto
Start Ulubione Komentarze Forum Szukaj Użytkownicy
TerazWy.pl - Portal Graczy
Killing Floor 2 do pobrania za darmo z platformy Epic Games Store. Tylko do 16.07.2020 r. Normalna cena to 99 zł. Gra jest komercyjnym wydaniem niezależnej gry jaką jest Unreal Tournament 2004...
Killing Floor 2 - szczelanka teraz za darmo
Killing Floor 2 - szczelanka teraz za darmoKilling Floor 2 do pobrania za darmo z platformy Epic Games Store. Tylko do 16.07.2020 r. Normalna cena to 99 zł. Gra jest komercyjnym wydaniem niezależnej gry jaką jest Unreal Tournament 2004.

Killing Floor 2 to strzelanka, w której spotkamy innych realnych użytkowników, jest to bowiem gra sieciowa.

Jak z pewnością pamiętacie Unreal Tournament to bardzo popularna i posiadająca świetny silnik graficzny gierka. Więc w Killing Floor 2 może być tylko lepsza ;)

Mamy tutaj FPS z bardzo dużą ilością krwi lub czegoś co może płynąć w atakujących nas mutantów.

Gra jest całkiem spora, jej instalka waży około 35 GB, przyda się więc szybkie łącze. Killing Floor 2 można za darmo pobrać z tego adresu:
www.epicgames.com/store/pl/product/killing-floor-2/home

W trakcie rozgrywki łączymy siły z innymi graczami w celu przezwyciężenia napierających na nas mutantów. System dzieli użytkowników na różne stopnie posiadanych umiejętności wynikające z doświadczenia. Są także różne poziomy trudności.

Ciekawe rozwiązanie zostało także wprowadzone w stronie graficznej gry. Postacie mutantów zostały podzielone na części, dzięki czemu jesteśmy w stanie odstrzelić poszczególne partie ciała, co daje jeszcze bardziej realistyczną i krwistą rozgrywkę.

Więcej fajnych szczelanek znajdziecie na stronie Gry do pobrania - Dolina Gier.

admin, 12-07-2020, odsłon: 364
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Odpowiedz na pytanie (antyspam):
Ile jest dwa dodać trzy? (wpisz liczbę)
Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij