Twoje konto
Start Ulubione Komentarze Forum Szukaj Użytkownicy
TerazWy.pl - Portal Graczy
Mała gra a cieszy? Tak można by było opisać grę, która jest do pobrania ze wskazanego poniżej łącza. Wskazane tutaj wyścigi motocyklowe nie mają zbyt dużych wymagań sprzętowych.
Moto Racing
Moto RacingMała gra a cieszy? Tak można by było opisać grę, która jest do pobrania ze wskazanego poniżej łącza. Wskazane tutaj wyścigi motocyklowe nie mają zbyt dużych wymagań sprzętowych.

Dla lubiących się ścigać na komputerach PC możemy polecić wyścigi motocyklowe - Moto Racing. Gra pomimo tego, że jest darmowa i możliwa do pobrania w pełnej wersji, to daje szansę na fajną zabawę.

Poza zwykłym ściganiem się, mamy możliwość także trochę innej interakcji, możemy pomóc naszym przeciwnikom wylądować szybciej na drodze, poprzez wykonanie wykopu z buta i tym samym ułatwiamy sobie realizację zadania zajęcia pierwszego miejsca i rozbudowy swojego motoru.

Poza powyższą grą na wskazanej stronie znajdują się także inne fajne gry.

admin, 14-10-2020, odsłon: 24
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Odpowiedz na pytanie (antyspam):
Ile jest dwa dodać trzy? (wpisz liczbę)
Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij