30 lipca 2021 r.
Gra Stranger Things 3: The Game opera się na trzeciej serii popularnego serialu, Stranger Things. Z pewnością wszyscy o nim słyszeli a pewnie wielu także go widziało. Gra, która przybliża nam...
Stranger Things 3: The Game Gra Stranger Things 3: The Game opera się na trzeciej serii popularnego serialu, Stranger Things. Z pewnością wszyscy o nim słyszeli a pewnie wielu także go widziało.
Gra, która przybliża nam fabułę filmu oraz daje szansę na to żeby poczuć się jak jedna z postaci filmu, teraz, jednak tylko do 2 lipca br. jest dostępna za darmo!Grę Stranger Things 3: The Game, można pobrać z platformy Epic Games Store, wystarczy wybrać poniższy link, dokonać rejestracji i zakupić grę za 0 zł. Normalna cena to 35 zł.

https://www.epicgames.com/store/pl/product/stranger-things-3-the-game

Ponieważ cały serial ma miejsce w latach 80, także i gra jest stylizowana na ten okres. Mamy więc grafikę i postacie pokazane dość niskiej rozdzielczości w stylu retro, jednak fani serialu nie będą mieli najmniejszego problemu z rozpoznaniem postaci (np. Mike i Eleven, czyli Nastkę) i miejsc akcji jakimi są głównie tereny galerii handlowej Starcourt. Także i muzyka wprowadza nas w nastrój i niesamowity klimat filmu. Całość fantastycznie skomponowana.

Więcej ciekawych gier do pobrania, za darmo, często także w pełnych wersjach znajdziecie w Dolinie Gier.
29-06-2020 admin

Dodaj komentarz

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).