10 sierpnia 2022 r.
Darmowe, fajne gry komputerowe do ściągnięcia, do pobrania oraz gry online. Dla dla dzieci i młodzieży. Dla dziewczyn. Pou.

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (4):

1. Pou na komputer

Pou jest małym wirtualnym stworzeniem, którym można się opiekować. Wzorcem dla tej gry było Tamagochi. Tamagochi wymagał dodatkowego urządzenia w postaci mini komputerka, natomiast Pou standardowo jest aplikacją na telefon komórkowy lub tablet z system And...

2. 24 Knights

Plansza z konikami szachowymi. Celem gry jest poukładanie koników w zadanej kolejności z zalożeniem przemieszczania figur (koników) tak jak w przypadku szachów, czyli wg litery L.

3. Pou - nadal lubiane małe wirtualne stworzenie

Pou to gra, która powoli zyskuje miano kultowej. Jest to bowiem Tamagotchi naszych czasów. Z pewnością na stałe wpisała się już do kanonu gier komputerowych, w szczególności tych na smartfony i tablety.

4. Pou na PC

Pou to świetna gra, która ma już rzesze swoich zagorzałych zwolenników. Gra Pou została wydana jedynie na platformy mobilne, na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Nie ma niestety wersji na komputer PC. Niestety nie wszyscy są posiadaczami mobilny...

Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).