26 czerwca 2022 r.
Darmowe, fajne gry komputerowe do ściągnięcia, do pobrania oraz gry online. Dla dla dzieci i młodzieży. Dla dziewczyn.Polecamy. Polecamy - Super fajne gry komputerowe do ściągnięcia, gry do p...

Stranger Things 3: The Game

Gra Stranger Things 3: The Game opera się na trzeciej serii popularnego serialu, Stranger Things. Z pewnością wszyscy o nim słyszeli a pewnie wielu także go widziało.
Gra, która przybliża nam fabułę filmu oraz daje szansę na to żeby poczuć się jak jedna z postaci filmu, teraz, jednak tylko do 2 lipca br. jest dostępna za darmo!

Red Ace Squadron Pro

Miłośnicy latania docenią możliwości gry Red Ace Squadron Pro. Mamy do dyspozycji samolot, którym można bardzo łatwo sterować i dzięki któremu możemy brać udział w podniebnej bitwie.

Star Trek Bridge Commander

Znawcy serialu Star Trek (i nie tylko) z pewnością docenią tę symulacje dowodzenia statkiem gwiezdnym. W grze możemy barć udział jako pierwszy oficer, kapitan lub admirał. Do pobrania jest wersja demo.
Udostępniane do ściągnięcia, na kompa, do pobrania są tylko programy (głównie fajne gry) wolne do rozpowszechniania: freeware, demo, shareware, których licencje zezwalają na rozpowszechnianie.
U nas znajdziesz stare i nowe super gry w różnych kategoriach tematycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się gry do pobrania dla dzieci, dla dziewczyn, dla chłopców.
Zapraszamy do pobierania (download).